FOTO/ Nga Mesi me disa kile tepër tek ngatërrimi i emrit të portierit, këto janë tatuazhet më të shëmtuara gjatë Kupës së Botës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 27, 2022 | 21:28

FOTO/ Nga Mesi me disa kile tepër tek ngatërrimi i emrit të portierit, këto janë tatuazhet më të shëmtuara gjatë Kupës së Botës

Argjentina u shpall kampione bote pas 36 vitesh pritje. Një finale e paharrueshme në Doha të Katarit të cilët shumë tifozë kanë dashur ta kenë edhe në lëkurën e tyre përmes tatuazheve.

Collage Maker-27-Dec-2022-09.16-PM

Por fatkeqësisht disave ju kanë dalë jashtë pritshmërive. Këto janë shpallur tatuazhet më të shpifura gjatë Botërorit të Katarit. Një Mesi shumë i shëndoshë që ngre Kupën, emri i portierit nga Dibu Martinez në Dibu Ferndandez, imazhi i portierit të Argjentinës i shpërfytyruar gjatë gjestit të turpshëm.

Një moment i veçantë ishte dhe ofendimi i Mesit ndaj Veghorst, por që tifozit nuk i ka dalë ashtu si duhet në lëkurë. Gjithashtu pritja spektakolare e Martinez në sekondat e fundit e bërë tatuazh është cilësuar si ndër më të këqijat.

La Pulga, logjikisht, ishte më e zgjedhura nga amerikano-jugorët.

përzgjedhja e tatuazheve

përzgjedhja e tatuazheve

përzgjedhja e tatuazheve

përzgjedhja e tatuazheve

përzgjedhja e tatuazhevePANORAMASPORT.AL