FOTO/ Në formë fantastike, Hygerta Sako shkëlqen në bregdet

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 24, 2022 | 20:21


FOTO/ Në formë fantastike, Hygerta Sako shkëlqen në bregdet

Pas një sezoni intensiv është kohë pushimesh, jo vetëm për futbollistët, por edhe për moderatoret sportive. Një periudhë kur zakonisht bukuroshet e ekranit u vënë “flakën” rrjeteve sociale.

Sako Hygerta

Një prej tyre është edhe Hygerta Sako, e cila po shijon çaste relaksi në bregdet. Gazetarja duket në një formë të shkëlqyer dhe këtë e tregojnë më së miri postimet e saj të fundit në “Instagram”.

Hygerta Sako

Publikime që kanë mijëra pëlqime dhe komplimente nga fansat.

Sako Hygerta 5

hygerta sako5

Hygi

PANORAMASPORT.AL