FOTO/ “Na mungon shumë fjala dhe e qeshura jote!”, Ardian Mema kujton me mall të atin në përvjetorin e vdekjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 26, 2020 | 20:24


FOTO/ “Na mungon shumë fjala dhe e qeshura jote!”, Ardian Mema kujton me mall të atin në përvjetorin e vdekjes

Sot bëhet plot  1 vit nga vdekja e ish-futbollistit të njohur shqiptar Ali Mema, i cili u nda nga jeta në moshën 76-vjeçare.

ali-mema

Me rasti e këtij përvjetori, i biri i tij Ardian Mema kujton me mall dhe me dhimbje ikonën e Tiranës. Në një mesazh të shpërndarë në rrjetet sociale, ish-trajneri i Tiranës kujton të atin e ndjerë dhe ndien mungesën e vyer tij.

turneu-ali-mema-770x470

“Sot bëhet 1 vit pa ty i shtrenjti jonë, të kujtojmë çdo ditë me mall. Na mungon fjala dhe e qeshura jote! Qofsh i xhenetit!”, shkruan Ardian Mema.

91410377_1462132873966927_5436324979119489024_n
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/