FOTO/ Moderatori britanik e provokon, Ozil e thumbon keq në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 22, 2020 | 19:08


FOTO/ Moderatori britanik e provokon, Ozil e thumbon keq në rrjetet sociale

Mesut Ozil nuk e ka përmbajtur veten në rrjetet sociale pasi njëri prej moderatorëve të njohur në Britaninë e Madhe Pirs Morgan ironizoi mbështetjen e lojtarit gjerman ndaj Arsenalit në sfidën kundër Lids Junajtid.
MORGANNN
32-vjeçari është lënë jashtë formacionit për sfidën e sotme teksa po kalon një periudhë të vështirë te “Topçinjtë”. Besimi ndaj formës dhe impenjimit të tij ka rënë tashmë. Mesazhi motivues i Ozilit është parë me dyshim nga moderatori Morgan.

“Shkojmë, Arsenal!”,

“Uroj që dhe ti gjithashtu! Për të mirën tënde dhe të Arsenalit!”

“Pirs, a je vërtet ti apo të kanë hakuar telefonin?”, janë replikat në “Twitter” mes futbollistit të Arsenalit dhe moderartorit Morgan.

PIRS OZIL

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/