FOTO/ Modelja serbe “çmend” internetin, shikoni çfarë ka humbur Nejmar

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 20, 2018 | 15:54

FOTO/ Modelja serbe “çmend” internetin, shikoni çfarë ka humbur Nejmar

Duket se fama e modeles seksi Soraja Vuçeliç është ngjitur në nivele të larta. Kjo pasi modelja shquhet për forma perfektë dhe kjo duket më së miri në setet e fotove që ajo bën. Megjithatë mund të thuhet pa pikë dyshimi se një ndihmë në famën e saj e ka dhe lidhja që ajo kishte me brazilianin Nejmar.

modelja2

Për disa kohë ballkanasja dhe sulmuesi brazilian kanë përjetuar një romancë dashurie së bashku dhe kanë bërë shumë sete fotografike me njeri-tjetrin. Megjithatë romanca e tyre ka zgjatur pak muaj dhe ajo që të gjithë pyesin është: “Nejmar, çfarë ke humbur?”

serbia modelja ney-470x313 modelja-serbe-470x497

 

www.minuta90.com