FOTO/ Modele radikale, shikoni çfarë u bën flokëve Maruan Felaini

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 13, 2018 | 14:20

FOTO/ Modele radikale, shikoni çfarë u bën flokëve Maruan Felaini

Mesfushori i Mançester Junajtid, tërheq vëmendjen e të gjithëve me modelin e çuditëshme të flokëve. Belgu është lehtësish i dallueshëm në fushën e lojës, dhe shpesh herë merr komente të ndryshme nga fansat në rrjetet sociale.

Felaini

Ai vendosi të surprizojë akoma më shumë, teksa zgjodhi disa modele radikale flokësh për setin fotografik të revistës “GQ Style”. Një ndër fotot më të spikatura për këtë set është ajo e Felainit në versionin “Mickey Mouse”.

Felaini 2

fellaini5


www.minuta90.com