FOTO/ “Miss BumBum” përçan familjen e Mesit, bën tatuazh portretin e argjentinasit pranë vendit intim

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 14, 2020 | 18:26

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ “Miss BumBum” përçan familjen e Mesit, bën tatuazh portretin e argjentinasit pranë vendit intim

Suzi Kortez njihet si një nga mbështetëset më të mëdha të Leo Mesit, e cila shpesh herë e ka shprehur hapur simpatinë që ka për yllin argjentinas.SUZI KORTEZ

E zgjedhura si “Miss BumBum” në vitin 2015, së fundmi ka bërë edhe një tatuazh me portretin e Mesit pranë vendit intim. Sipas asaj që shkruan “The Sun”, pikërisht kjo nuk do të pritet mirë nga bashkëshortja e argjentinasit, Antonela. KORTEZII

Pasi bëri një tatuazh të Barcelonës në të pasmet e saj, tashmë Kortez ka zgjedhur të bëjë tatuazh lojtarin që ajo simpatizon, gjë që mund t’i sjellë këtij të fundit edhe disa probleme në familjen e tij.
suzii

Edhe më parë Mesi ishte detyruar t’i bënte bllok në “Instagram” bukuroshes braziliane, për shkak të ngacmimeve të shumta që merrte nga kjo e fundit, teksa vendoi t’ia heqë bllokun disa muaj më vonë.

KORTEZZ SUZI KORTEZZZ KORTEZ

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com