FOTO/ Mirmëngjes me dekolte “hot”, Vanda “tërbon” fansat në rrjetet sociale

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 14, 2019 | 17:17


FOTO/ Mirmëngjes me dekolte “hot”, Vanda “tërbon” fansat në rrjetet sociale

Foto në bardh e zi, xhaketë e zezë lëkure dhe dekolte marramendëse. 

Vanda

Është mënyra që ka zgjedhur Vanda Nara për t’u uruar mirëmëngjesin fansave të saj në “Instagram”:

111407897-97f152bf-3e2b-4d28-9d25-d2c40cc81a4e

“Përshëndetje Milano”, ka shkruar përkrah imazhit bashkëshortjamenaxhere e Mauro Ikardit, sulmuesit të PSG-së.

Vanda55

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com