FOTO/ Ministri harron punët e qeverisë, ndjek në parlament Real-Juve

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 12, 2018 | 18:40

FOTO/ Ministri harron punët e qeverisë, ndjek në parlament Real-Juve

Mendohej se do te ishte një ndeshje e mbyllur ajo mes Realit dhe Juventus por në fakt ajo mbrëmje kishte rezervuar shumë dramë për të gjithë ndjeksit e futbollit. Të gjithë njerëzit anembanë globit kanë obligime dhe nuk mund ta ndjekin, megjithëse ishte një sfidë nga ato ku duhet të paguaje shumë për ta parë.
minstri
Këtij tundimi nuk i ka shpëtuar as Ministri i Maqedonisë, Samka Ibraimoski, i cili e ka ndjekur ndeshjen drejtpërdrejt nga parmalenti dhe ka lënë mënjanë punët e shtetit.

www.minuta90.com