FOTO/ Menaxheri i Çanit ironi therëse ndaj kritikëve të sulmuesit: Edhe Bufoni e pi cigaren!

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 29, 2018 | 18:48

FOTO/ Menaxheri i Çanit ironi therëse ndaj kritikëve të sulmuesit: Edhe Bufoni e pi cigaren!

Edhe pse është e dëmshme për organizmin, historia ka treguar se futbollistët e konsumojnë duhanin. Së fundmi, është portieri legjendar, Xhixhi Bufon, i cili është parë duke tymosur, edhe në prani të trajnerit të PSG, Tomas Tuhel, si dhe të bashkëshortes së tij.

cenolli cani

Ndërkohë, kritika për kondicionin fizik ka marrë edhe Edgar Çani, nga trajneri Skënder Gega, por në një postim në Instagram, është menaxheri i sulmuesit, Mario Cenolli, i cili në një postim në Instagram, ka nxjerrë pikërisht portierin Bufon teksa tymos, dhe me ironi shkruan: “Ja që nuk e pika vetëm Edgar Çani, por edhe Bufon.”

gigi

www.minuta90.com