FOTO/ Me veshje provokuese, cigare dhe një pjatë me limona, Oriola Marashi i vë flakën rrjetit. Eros Grezda bën komentin pikant dhe ja si i përgjigjet modelja

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Qershor 26, 2020 | 22:51


FOTO/ Me veshje provokuese, cigare dhe një pjatë me limona, Oriola Marashi i vë flakën rrjetit. Eros Grezda bën komentin pikant dhe ja si i përgjigjet modelja

Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti, Eros Grezda janë çifti më i ri dhe i komentuar i showbizz-it shqiptar, kohët e fundit.

eros greda oriola marashi

Teksa mbyllja sëbashku i shërbeu si provë, ata me njëherë pas daljes nga karantina, nuk nguruan që lidhjen e tyre ta bënin familjare, madje ditën e djeshme mediat rozë raportuan për fejesën e çiftit.

Kjo sepse Oriola postoi disa foto ku dukej me një unazë, që duhet thënë se i shkonte shumë.

Po ashtu edhe sot modelja ka postuar disa foto me veshje provokuese, cigare dhe një pjatë me limona, në Instagram.

Menjëherë ka komentuar i dashuri, futbollisti Eros Grezda.

“Limonada ime”, shkruan sulmuesi i Osijek në kampionatin kroat, teksa nuk vonon përgjigja e së dashurës së tij. “Mbreti im”, i drejtohet modelja 25-vjeçarit.

1234

ori 123ori 12ori

oriola marashi 12oriola marashi uunazaeros grezda oriola marashioriola marashiauto_oriolamarashi_79369507_210656869952575_4163678889190022483_n-11581433631OriolaMarashai-1200x630-300x158

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com