Foto me të brendshme, Erjona Sulejmani “djeg” rrjetet sociale

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 4, 2019 | 13:02

Gossip Të fundit

Foto me të brendshme, Erjona Sulejmani “djeg” rrjetet sociale

Erjona Sulejmani ka rrëmbyer sërish skenën! Ish-bashkëshortja e mesfushorit Blerim Xhemaili, ka ndezur sërish rrjetet sociale, teksa së fundmi ka postuar foto në “Instagram” vetëm me të brendshme, duke i uruar “mirëseardhjen” muajit nëntor.

eRJONA2

Fotot dhe videot provokuese me bikini apo veshje “hot”, tashmë janë shndërruar një specialitet për modelen shkodrane, e cila nuk nguron që herë pas here t’i ngrohë fansat me postimet e saj!

Erjona Sulejmani

E kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa ka një foto ku shfaqet me të brendshme të zeza. Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer menjëherë pozën e saj, teka nuk kanë munguar as komplimentet për format trupore perfekte.

eRJONA555

eRJONA666541 Erjona Sulejmani hot Erjona999 erjona sulejmani blerim xhemaili

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com