FOTO/ Më seksi se kurrë, moderatorja italiane “tërbon” fansat e Napolit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 27, 2022 | 18:25


FOTO/ Më seksi se kurrë, moderatorja italiane “tërbon” fansat e Napolit

Moderatorja dhe modelja e famshme italiane, Marika Frushio, nuk e ka fshehur kurrë pëlqimin që ka për futbollin dhe sigurisht për Napolin në veçanti.

pjimage - 2022-01-27T181813.155

Me fotot e fundit në rrjetet sociale, ajo i ka çmendur të gjithë fansat e Napolit dhe jo vetëm.

Bukuroshja ka arritur të fitojë fansa nga e gjithë Italia me postimet e saj të nxehta, e cila numëron rreth 830 mijë ndjekës në Instagram.

DFG

DASGJJG

fhhf

sG

afgh

ojsd

l;afjk;

PANORAMASPORT.AL