FOTO/ Më seksi se kurrë, modelja interiste “ngre” temperaturat dhe karkion skuadrën e Inzagit para derbit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 3, 2023 | 11:22

FOTO/ Më seksi se kurrë, modelja interiste “ngre” temperaturat dhe karkion skuadrën e Inzagit para derbit

Ines Trokia, një prej modeleve më seksi italiane, vijon të dhurojë “show” në rrjetet sociale.

3

28-vjeçarja, tifoze e skuadrës së Interit, shfaqet më në formë se kurrë, teksa së fundmi ka menduar që t’i “ngrejë” temperaturat me disa poza provokuese nga Nju Jorku.

Modelja shfaqet me të brendshme, ndërsa bien në sy linjat e saj perfekte trupore.

0

1

2

PANORAMASPORT.AL