FOTO/ “Më la përshtypje të mirë”, modelja tregon njohjen me yllin e Mançester Sitit: Më ftoi të kalonim natën dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 9, 2022 | 10:30


FOTO/ “Më la përshtypje të mirë”, modelja tregon njohjen me yllin e Mançester Sitit: Më ftoi të kalonim natën dhe…

Xhek Grilish po bëhet më i famshëm nga situatat jashtë futbollit sesa brenda. Blerja më e shtrenjtë e historisë së Mançester Sitit ka ndezur mediat me historitë e tij me femrat. E fundit që ka ndezur rrjetin ka qenë Kloe Broket.

siti grilish

Modelja ka treguar se ylli i Sitit e kishte ftuar të kalonin natën gjatë pushimeve në Greqi.

“U takuam në Mikonos dhe aty nisën flirtimet e para. Më la përshtypje të mirë pasi ishte shumë i këndshëm dhe gazmor. Kaluam një kohë të mirë duke pirë dhe u kënaqëm në shoqërinë e njëri tjetrit. Ai më vonë më ftoi që të shkoja tek vila e tij dhe pranova.”

kloe

mikonos

PANORAMASPORT.AL