FOTO/ Me këmishë të lagur dhe format bombastike në pah, muza meksikane shfaqet më provokuese se kurrë në “Instagram”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2023 | 21:20

FOTO/ Me këmishë të lagur dhe format bombastike në pah, muza meksikane shfaqet më provokuese se kurrë në “Instagram”

Muaj më parë tërhoqi shumë vëmendje gjatë Kampionatit Botëror që u zhvillua në Katar, si një prej muzave më seksi të kompeticionit.Collage Maker-20-May-2023-09-24-PM-2347

Po flasim për Janet Garsian, tifozen “hot” të Meksikës. Bukuroshja latine, vijon të mahniSë në “Instagram” me foto dhe video tepër provokuese.

Së fundmi ajo ka hedhur imazhe teksa shfaqet me një këmishë blu të lagur e cila i nxjerr në pah format e saj perfekte.

WhatsApp Image 2023-05-20 at 21.02.25 WhatsApp Image 2023-05-20 at 21.02.25 (1)PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"