“Foto me Dashnor Dikon”, postimi epik i Shtubinës me Zhuniorin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 28, 2020 | 0:05

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit Vllaznia

“Foto me Dashnor Dikon”, postimi epik i Shtubinës me Zhuniorin

Futbollisti i Vllaznisë Ndriçim Shtubina shfrytëzoi foton me shokun e skuadrës Zhunior për ta krahasuar sulmuesin brazilian me këngëtarin e njohur Dashnor Diko.

87784169_10217471356961459_1869704220064612352_o
Mesfushori shkodran gjeti të përbashkët me Zhunior dhe këngëtarit Dashnor Diko modelin e flokëve të dendura me kaçurela.

Gjithçka ka qenë në kuadër të humorit dhe Shtubina tregon miqësinë e mirë që ka me sulmuesin Zhunior.

shtubina

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com