FOTO/ Me bluzën e Milanit dhe Juventusit, në shtëpinë e Ikardit dhe Vandës ka festë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 26, 2020 | 12:36


FOTO/ Me bluzën e Milanit dhe Juventusit, në shtëpinë e Ikardit dhe Vandës ka festë

Ditën e djeshme ka pasur festë në familjen e Vanda Narës, teksa djali i saj Valentino ka pasur ditëlindjen.


VAL

Partnerja e Ikradit ka postuar një kolazh me foto të djalit të saj, që nga koha kur ishte i vogël dhe deri tani. tjtju

Ndër fotot e postuara nga ajo, shihet Valentino me bluzën e Milanit dhe të Juventusit, diçka që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. bhjb

Megjithatë arsyeja që ai ka mbajtur bluzën e Milanit është edhe për faktin se babai i tij, Maksi Lopez, në të kaluarën ka qenë edhe pjesë e kuqezinjve.

kgyu

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com