Foto me bikini në det, Hygerta Sako “rikthen” përsëri verën me pozat e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2020 | 16:33


Foto me bikini në det, Hygerta Sako “rikthen” përsëri verën me pozat e fundit

Ndonëse gradualisht po futemi në dimër, Hygerta Sako ka menduar të “rikthejë” edhe një herë verën. Prezantuesja “Rubrikës Sportive” në RTSH së fundmi është shfaqur me bikini në bregdet.

SAKO HYGERTA

“Tinguj vere në nëntor”, shkruan Hygerta në një postim të bërë në “Instagram” të cilin e ka shoqëruar me një foto, ku duket më seksi se kurrë.

AKO1

Të shumta kanë qenë edhe reagimet e fansave të gazetares, të cilët e kanë komplimentuar bukuroshen për linjat dhe formën e saj fizike.

HYGERTA

Hygerta Sako5Hygerta99hygerta1HYGERTA SAKOHygerta format bombastikehygertaaa sako

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com