Foto me bikini, Emili Ratajkovski feston Shën Valentinin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 15, 2020 | 18:35

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

Foto me bikini, Emili Ratajkovski feston Shën Valentinin

Emili Ratajkovski është shfaqur më në formë se kurrë duke pozuar me bikini për Shën Valentin.emily

Modelja seksi me orgjinë londineze ka publikuar në rrjetet sociale një foto me të dashurin. Si gjithnjë Emili duket në superformë.khk

Kujtojmë që 28-vjeçarja, përveçse një nga femrat më të ndjekura në “Instagram”, njihet gjithashtu edhe për pasionin e madh që ka për sportin, ku në shumë raste është parë në arenat e mëdha të futbollit si dhe të NBA.

emili emilyy emilii ratajovski

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com