FOTO/ Mbërrin në Gjermani për të kryer vizitat mjekësore, Sadio Mane shfaqet me bluzën e Bajernit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 15:29

FOTO/ Mbërrin në Gjermani për të kryer vizitat mjekësore, Sadio Mane shfaqet me bluzën e Bajernit

Sadio Mane pritet të jetë lojtari më i ri i Bajernit të Mynihut, me sulmuesin senegalez që pritet shumë shpejt të zyrtarizohet.

MANE 1

30-vjeçari mbërriti në Gjermani për të kryer vizitat mjekësore me kampionët e Gjermanisë dhe menjëherë pas i ka përfunduar ka dalë nga qendra me një bluzë të Bajernit.

Fotoja u shpërnda menjëherë në rrjet, me çdo gjë që pritet të zyrtarizohet në orët në vijim.

mane

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"