FOTO/ Mario Baloteli në aksion, sulmuesi shkëmben puthje të zjarrta me turisten seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 13, 2020 | 22:50


FOTO/ Mario Baloteli në aksion, sulmuesi shkëmben puthje të zjarrta me turisten seksi

Mario Baloteli në aksion! Sulmuesi italian, ka bërë për vete një tjetër femër.

Baloteli

Mediat rozë raportojnë se 30-vjeçari është duke kaluar pushimet me një grup miqsh mes Italisë dhe Spanjës, ndërkohë që në Marbella, mësohet se ka bërë për vete një turiste të re, teksa është kapur “mat” duke shkëmbyer puthje të zjarrta në rrugë.

balo

“Super Marios” i ka mjaftuar një shëtitje në plazh për të bërë për vete brunen seksi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com