FOTO/ Maria Kaisedo dhe Xhesika Imobile, dy “bomberet” e Lacios

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 25, 2019 | 11:14


FOTO/ Maria Kaisedo dhe Xhesika Imobile, dy “bomberet” e Lacios

Çiro Imobile dhe Felipe Kaisedo, janë padyshim dy “bomberat” e Lacios këtë sezon, të cilët shënojnë pa pushim.

pjimage

Të dy sulmuesit gëzojnë një formë shumë të mirë, dhe frymëzimin duket se e gjejnë te partneret e tyre.

kaisedo

Për lumturinë e Imobiles kujdeset Xhesika, ndërsa për Kaisedon kujdeset Maria.

kaised

Të dyja tërheqin vëmendjen me postimet e tyre në “Instagram” dhe tregojnë që janë në një formë të mirë.

xhesiiii

 

xhesika ss

dfdf fff

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com