FOTO/ Manaj udhëton për të ndjekur ndeshjen e Barcelonës B, mbetet vetëm formaliteti i fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 19, 2020 | 19:26


FOTO/ Manaj udhëton për të ndjekur ndeshjen e Barcelonës B, mbetet vetëm formaliteti i fundit

Rei Manaj do të zyrtarizohet në ditët e ardhshme si futbollist i Barcelonës B.

 

Sulmuesi kuqezi udhëtoi drejt Tarragonës aty ku ditën e sotme skuadra e tij e re u përball me vendasit e Xhimnastik në orën 12:00. Katalanasit e vegjël nuk ia dolën të dilnin me pikë nga Tarragona.

Sipas mediave spanjolle, ka mbetur vetëm të hidhet firma e 22-vjeçarit në kontratën me klubin e Barcelonës B.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com