FOTO/ Lojtarit të Korabit i skuqin shpinën, arbitri nuk jep as karton të verdhë. Protesta nga dibranët

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 5, 2018 | 17:04

FOTO/ Lojtarit të Korabit i skuqin shpinën, arbitri nuk jep as karton të verdhë. Protesta nga dibranët

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, shfaqet shpina e skuqur e lojtarit të Korabit, Ardit Osmani. Ai ka pësuar një ndërhyrje të ashpër nga një lojtar i Kastriotit, në ndeshjen që u mbyll pak minuta më parë.

korabi kastrioti

Arbitri nuk nxorri as kartonin e verdhë për këtë ndërhyrje, dhe irritomi nga ana e dibranëve, bëri që kryesori të nxirrte me të kuq mesfushorin Emiljano Veliaj, për protesta.

osmani korabi

www.minuta90.com