FOTO/ Lojtarët e Luftëtarit, “rikuperim” në pishinë para miqësores së radhës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Janar 12, 2018 | 18:43

FOTO/ Lojtarët e Luftëtarit, “rikuperim” në pishinë para miqësores së radhës

Ditën e nesërme, Luftëtari do të luajnë një tjetër ndeshje miqësore, ndaj Malatiasporit, skuadrës së Superligës turke. Ditën e sotme, gjirokastritët e kanë shfrytëzuar edhe për t’u shplodhur pas një tjetër ngarkese fizike. Në një foto të postuar në Instagram nga Behar Ramadani, shihen brenda në pishinë Rroca, Abazaj si…

Ditën e nesërme, Luftëtari do të luajnë një tjetër ndeshje miqësore, ndaj Malatiasporit, skuadrës së Superligës turke. Ditën e sotme, gjirokastritët e kanë shfrytëzuar edhe për t’u shplodhur pas një tjetër ngarkese fizike.

Luftetari

Në një foto të postuar në Instagram nga Behar Ramadani, shihen brenda në pishinë Rroca, Abazaj si dhe afrimi më i ri, Jakovljeviç.

behar ramadani


0 Komente Shfaq Komente Fshih komente

Shkruaj nje koment

www.minuta90.com