FOTO/ Linja perfekte të kapitenes së Kombëtares, Erblira Bici magjike edhe jashtë parketit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 24, 2022 | 16:44


FOTO/ Linja perfekte të kapitenes së Kombëtares, Erblira Bici magjike edhe jashtë parketit

Erblira Bici prej vitesh vijon karrierën e saj në Itali, duke regjistruar rezultate shumë të suksesshme, ku veçojmë shpalljen kampione e Europës me skuadrën e Novarës.

Collage Maker-24-Jun-2022-04.30-PM

Kapitenia e Kombëtares sonë të volejbollit, e cila disa javë më parë firmosi me Romën, tashmë po shijon ditën e pushimeve në prag të sezonit të ri.

Volejbollistja shfaqet në plazhet e Jugut të Italisë, teksa ka ndarë në rrjetet sociale foto nga çastet e relaksit. Ajo duket në një formë fantastike dhe ka tërhequr shumë vëmendje falë linjave perfekte trupore.

289813342_5512499212094070_4228279109246721540_n

289712213_380397067420801_7326498275534771242_n

1

0

01

PANORAMASPORT.AL