FOTO/ Linja perfekte dhe forma bombastike, e dashura e sulmuesit italian lë gojë hapur fansat dhe partnerin e saj

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 29, 2020 | 12:59


FOTO/ Linja perfekte dhe forma bombastike, e dashura e sulmuesit italian lë gojë hapur fansat dhe partnerin e saj

Nikol Konfortin, e dashura e sulmuesit italian Andrea Pinamonti, ka lënë me gojë hapur fansat e saj në “Instagram” dhe gjithashtu të dashurin e saj, 20- vjeçarin që luan me Xhenoan.C_29_fotogallery_1025671__ImageGallery__imageGalleryItem_2_image

Në një foto të publikuar së fundmi, komenti i tij ishte: “Ohhh”.

Çifti njihet për marrëdhënien e mirë midis tyre, çka duket e dhe në komunikimin në rrjetet sociale.

162129620-b792ceb8-d9fd-483e-b93f-35921b597f84 162129700-085814cd-832d-449e-8b75-984bb5367734 162129486-3f4dd83f-f61e-4e4f-a9df-86b695552e9e 162129774-5c07663a-d5da-49e6-aedc-9d6b094fd9aa 162129866-f5efbb7d-70ad-40dd-95e5-5d404cc86844 162129992-9cbc9a91-7840-417d-a5a1-44860fec9c3a 162131011-e9c7e8b8-9b34-4af1-9def-76aef5de5113

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com