FOTO/ Lautaro paraqitje të mira me Interin, ja kush është “muza” që frymëzon lojtarin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 8, 2018 | 15:38

FOTO/ Lautaro paraqitje të mira me Interin, ja kush është “muza” që frymëzon lojtarin

Lautaro Martinez vazhdon që të mësojë se si të përshtatet te klubi i Interit dhe sigurisht që këtë e tregoi në ndeshjen me Kaliarin me golin e shënuar. Lojtari luajti dhe në ndeshje me Interin duke bërë një paraqitje të mirë, por sigurisht që ai ka dikë që e mbështet në veçanti.

4-5

Është e fejuara e tij bukuroshja Agustina Gandolfo e cila di se si të bëjë lojtarin të japë paraqitje të mira. Nga ana tjetër Gandolfo nuk nguron që të postojë në rrjetet sociale foto tepër provokuese dhe mjaft ekstravagante.

1-9 2-4 C_29_fotogallery_1023430__ImageGallery__imageGalleryItem_4_image

www.minuta90.com