FOTO/ Laura Merrin, njihuni me futbollisten seksi të Zelandës së Re

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 10, 2018 | 15:59

FOTO/ Laura Merrin, njihuni me futbollisten seksi të Zelandës së Re

Laura Merrin është një nga futbollistet më seksi të viteve të fundit. Përveç aftësive të shkëlqyera në futboll, lojtarja nga Zelanda e Re shfaq një trup me forma perfektë dhe shpeshherë tejet provokuese.

dgfksd

23-vjeçarja që aktivizohet Fylde Ladies FC, ka me mijëra fansa në rrjete sociale të cilët shpërthejnë me komente te fotot e saj.

erfgdgfd C_29_fotogallery_1022641__ImageGallery__imageGalleryItem_5_image

www.minuta90.com