FOTO/ Kukësi për “luftë”, verilindorët si Partizani

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 16, 2020 | 18:55

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Kukësi LAJMI KRYESOR Të fundit

FOTO/ Kukësi për “luftë”, verilindorët si Partizani

“Paintball” është kthyer në lojën e preferuar dhe të skuadrës së Kukësit.

111111

Kryesuesit e kampionatit shqiptar zgjodhën të argëtoheshin me lojën e famshme në Turqi, aty ku po përfundojnë fazën përgatitore të kampionatit.

Trajenri Shpëtim Duro po e relakson skuadrën përpara rikthimit të kampionatit, ku do të vendoset dhe kampioni. Verilindorët kryesojnë renditjen me 31 pikë dhe shpresat për t’u shpallur kampion janë të mëdha këtë sezon.

222222

Ditën e djeshme, stafi teknik i Kukësit organizoi një ndeshje miqësore brenda stafit teknik. Ndërkohë, që disa ditë më parë në Antalia, lojtarët e Partizanit u argëtuan me lojën “paintball”.

Të gjithë presin tashmë që të dy rivalët të përballen në fushë.

333333

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com