FOTO/ Kreu i FSHF-së surprizon analistët në emision live, ja dhurata që morën nga Duka

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 23, 2019 | 16:18


FOTO/ Kreu i FSHF-së surprizon analistët në emision live, ja dhurata që morën nga Duka

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, ishte i ftuar ditën e djeshme në emisionin “Java” në Rtsh, krah analistëve Preç Zogaj e Lorenc Vangjeli.

Zogaj

Këta të fundit i ka surprizuar Duka në një moment gjatë transmetimit, duke u dhuruar nga një fanellë të kombëtares.

Vangjeli Lorenc

Për analistin Zogaj, Duka kishte zgjedhur numrin 10 në fanellë, ndërsa për Vangjelin numrin 99. Kjo situatë ka kaluar me të qeshura në studio.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com