FOTO/ Kim Kardashian “ndez” verdhekuqtë në prag të sfidës me Napolin, shfaqet në rrugët e Los Anxhelosit me fanellën e…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 29, 2023 | 10:03

FOTO/ Kim Kardashian “ndez” verdhekuqtë në prag të sfidës me Napolin, shfaqet në rrugët e Los Anxhelosit me fanellën e…

Roma do të luajë në transfertë sonte me kampionët dimërorë të Seria A, NapolinCollage Maker-29-Jan-2023-10.01-AM

Në prag të kësaj supersfide, ajo që ka ndezur verdhekuqtë është Kim Kardashian.

Influencerja ka mahnitur në rrugët e Los Anxhelosit pasi kishte veshur fanellën e Romës të vitit 1997/98, atë të trajnerit Zdenek Zeman.

Kjo foto është publikuar edhe në faqen zyrtare të klubit në Facebook me mbishkrimin: “Kim Kardashian rikthen stilin e vjetër”.

I njëjti imazh është postuar edhe në Instagram: “Mamma mia Kim”.


View this post on Instagram

A post shared by AS Roma (@officialasroma)

Rikujtojmë që Kim Kardashian është një nga femrat më me ndikim në botë dhe numëron 340 milionë ndjekës në Instagram.

Compie 41 anni Kim Kardashian: chi è la regina di Instagram da 259 milioni di follower - Il Quotidiano del Sud

Kim Kardashian in micro bikini a novembre: brilla col due pezzi tempestato di cristalli

Kim Kardashian poses on the beach in skimpy bikini

Kim Kardashian | Kim kardashian bikini, Kardashian bikini, Bikinis

Kim Kardashian flaunts her resting beach face in black monokini bikini set : Bollywood News - Bollywood Hungama

PANORAMASPORT.AL