FOTO/ Këngëtarja italiane i jep zemër vendit të saj: Italia është më e mira në botë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 23, 2020 | 23:03


FOTO/ Këngëtarja italiane i jep zemër vendit të saj: Italia është më e mira në botë

Këngëtarja italiane, Sabrina Salerno i ka dhënë zemër vendit të saj duke shkruar në Instagram se është krenare që është italiane.

saabrina

52 vjeçarja e ka shoqëruar këtë mesazh me një foto seksi të saj, gjë të cilën fansat që e ndjekin janë mësuar ta shohin shpesh: “Krenare që jam italiane. Vendi më i mirë në botë.”

sabrina 1

Ky mesazh mjaft i fortë vjen në një moment kur Italia po vuan shumë nga koronavirusi, i cili ka vrarë mbi 6000 persona dhe ka infektuaar mbi 60.000.

sabrina2

sabrina3

sabrina4

sabrina5

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com