FOTO/ Këngëtari shqiptar fitues i “Sanremo-s” në Itali, ja me kë futbollist e krahasojnë italianët

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shkurt 11, 2018 | 16:01

FOTO/ Këngëtari shqiptar fitues i “Sanremo-s” në Itali, ja me kë futbollist e krahasojnë italianët

Mbrëmjen e djeshme, këngëtari shqiptar Ermal Meta, u shpall fitues në festivalin e Sanremo-s, në duetin e tij me këngëtarin, Fabricio Moro, me këngën “Non mi avete fatto niente”.

ermal meta

Edhe pse kënga dhe performanca u pëlqye shumë nga publiku italian, që i përgëzuan për fitoren, ironia në rrjetet sociale nuk mungon. Të dy këngëtarët, tifozët italianë i krahasojnë me futbollistët Jovetiç dhe Pinija, që në fakt kanë një ngjashmëri të frikshme…

ermal meta jovetic


www.minuta90.com