FOTO/ Karriera në një tatuazh, shikoni çfarë ka Shkëmbi në këmbën e tij

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 12, 2017 | 20:41

FOTO/ Karriera në një tatuazh, shikoni çfarë ka Shkëmbi në këmbën e tij

Ish-kapiteni i Skënderbeut dhe trajneri aktual i Lirisë së Prizrenit, Bledi Shkëmbi, ka bërë një tatuazh në pulpën e këmbës së tij të majtë duke treguar të gjithë karrierën e tij. Tatuazhi tregon një numër 10 dhe një futbollist, i shoqëruar nga përshkrimi “Një jetë”, çka simbolizon gjithë karrierën e…

Ish-kapiteni i Skënderbeut dhe trajneri aktual i Lirisë së Prizrenit, Bledi Shkëmbi, ka bërë një tatuazh në pulpën e këmbës së tij të majtë duke treguar të gjithë karrierën e tij.

shkembi1

Tatuazhi tregon një numër 10 dhe një futbollist, i shoqëruar nga përshkrimi “Një jetë”, çka simbolizon gjithë karrierën e ish-mesfushorit me numrin 10 mbi shpatulla.

shkembi


www.minuta90.com