Foto/ Karius do të mbahet mend gjatë nga ky tifoz, kur tallja nuk njeh limite

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 28, 2018 | 20:34

Foto/ Karius do të mbahet mend gjatë nga ky tifoz, kur tallja nuk njeh limite

Karius ka bërë një gabim që do të mbahet mend gjatë nga të gjithë. Ai madje ka marrë edhe kërcënime me jetë për këtë. Merkato e Liverpulit do të nisë shumë shpejt dhe duket se ata do të gjejnë një portier të ri.

nintchdbpict000409446968-e1527518322944

Karius do të mbahet mend gjatë edhe nga një fans i Mançester Junatid, rivalit të përjetshëm të Liverpul. Ai ka bërë një tatuazh duke shkkruajtur, “Kariues është një legjëndë”, dhe ky tatuazh shoqërohej me datën e finales, 20.5.2018. Një veprim që ndez akoma më shumë gjakrat mes tifozerive por edhe rëndon peshën e fajita të portiere gjerman.

www.minuta90.com