FOTO/ Kapiteni i Kombëtares sjell lajmin e gëzuar, bëhet baba për herë të parë

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

2018/06/22 08:00 PM
Serbia 1 Switzerland 2
2018/06/22 05:00 PM
Nigeria 2 Iceland 0
2018/06/22 02:00 PM
Brazil 2 Costa Rica 0
2018/06/21 08:00 PM
Argentina 0 Croatia 3
2018/06/21 05:00 PM
France 1 Peru 0

Postuar: Maj 16, 2018 | 19:32

FOTO/ Kapiteni i Kombëtares sjell lajmin e gëzuar, bëhet baba për herë të parë

Kapiteni i Kombëtares, Ansi Agolli, nëpërmjet një postimi në Instagram, ka bërë me dije se familjen e tij ka ardhur në jetë djali i tij. Agolli bëhet për herë të parë baba dhe për të është gëzimi më i madh në jetë.

AGOLLI

“Mirëse erdhe mes nesh biri im. Mami Rea dhe babi Ansi te duan shumë” – shkruan Agolli në Instagram.

agolli


www.minuta90.com