FOTO/ “Kam nevojë për një dashnore”, ish-lojtari i Partizanit “shpërthen” në Krujë…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 7, 2018 | 20:31

FOTO/ “Kam nevojë për një dashnore”, ish-lojtari i Partizanit “shpërthen” në Krujë…

Mesfushori me tipare sulmuese, Henri Okebgvu që u huazua nga skuadra e Partizanit te Kastrioti duket se është duke u ndjerë vetëm.

dyfdrfgfsd

Të paktën këtë të bën të mendosh kur në profilin e tij zyrtar në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë një “Instastory” ku shfaqet vet ai i shtrirë në krevat dhe shkruan: “Krujë. Shumë i mërzitur, kam nevojë për një dashnore”.

41177703_683715955344225_707373004752945152_n

www.minuta90.com