FOTO/ Kafe e nxehtë nga partnerja e Lautaros, Agustina fton ndjekësit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 14, 2019 | 23:33


FOTO/ Kafe e nxehtë nga partnerja e Lautaros, Agustina fton ndjekësit

Shumë pak gjëra ofrojnë më shumë kënaqësi se një kafe e nxehtë në një periudhë të ftohtë si ajo që po kalohet, në veçanti nëse e ofron Agustina Gandolfo, partnerja e Lautaro Martinezit, sulmuesit të Interit. 

agustina

Në postimin e saj të fundit në “Instagram”, argjentinasja u ka hapur dyert e kuzhinës së saj “ndjekësve”, me një veshje intriguese…

agustiojaaa

Agustina(1)

agustina-gandolfo

agustina 5

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com