FOTO/ ”Ju dërgoj puthje dhe gëzuar Pashkët”, vajza e ish-futbollistit tërbon rrjetin me pozat seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 5, 2021 | 19:02


FOTO/ ”Ju dërgoj puthje dhe gëzuar Pashkët”, vajza e ish-futbollistit tërbon rrjetin me pozat seksi

Modelja Bianka Gaskoin, vajza e futbollistit të njohur anglez, Pol Gaskoin, ka uruar ndjekësit e saj me rastin e festës së Pashkës, me një set fotografik superseksi.

biannn11

Bianka, e veshur me bikini të zeza provokon ndjekësit teksa në kokë ka vendosur një palë veshë lepuri dhe shkruan: ”Ju dërgoj puthje lepurushësh dhe Gëzuar Pashkët”.

biannn2

Foto kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente, teksa biondja seksi di si t’i bëjë ndjekësit për vete.

omiiiii

biann8biannn77

biannn666
biann333

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/