Foto joshëse, një tifoze superseksi për Marash Kumbullën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 20, 2020 | 23:22


Foto joshëse, një tifoze superseksi për Marash Kumbullën

Roma këtë sezon ka zhvilluar një start mjaft të mirë të sezonit. Ndërkohë, një prej tifozeve që është mjaft e kënaqur nga ecuria e verdhekuqve është edhe Silvia Korrias.
11111111111111111

 

Modelja ka menduar ta mbështesë ekipin e saj të zemrës duke postuar në rrjetet sociale disa foto vërtetë të nxehta.

Kujtojmë që pjesë e skuadrës kryeqytetase në këtë sezon është edhe mbrojtësi i Kombëtares kuqezi, Marash Kumbulla, i cili po rezulton një blerje shumë e goditur për Romën.

22222222222222222

44444444444444444

55555555555555555
66666666666666
7777777777777

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com