FOTO/ Jonuz “spiunon” rivalët, por zhgënjen Vllazninë sepse mban veshur fanellën e Dinamos…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 22, 2020 | 22:04

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Të fundit Vllaznia

FOTO/ Jonuz “spiunon” rivalët, por zhgënjen Vllazninë sepse mban veshur fanellën e Dinamos…

Në shkallët e “Selman Stërmasit”, gjatë ndeshjes Tirana-Bylis, ka qenë i pranishëm edhe trajneri i Vllaznisë, Mirsad Jonuz.

JONUZ

Ajo që ka tërhequr vëmendjen menjëherë tek tekniku shkodran, është kostumi që ai mban veshur. Ndonëse është trajner i kuqebluve, tekniku maqedonas mban të veshur një kostum të Dinamos. Por, jo atë të Dinamos të kryeqytetit, rivalëve të përjetshëm të Tiranës.

Jonuz mban veshur kostumin e Dinamo Kievit. Megjithatë kjo ka pak rëndësi, pasi Jonuz ka shkuar në stadium për të ndjekur nga afër të dyja ekipet, të cilat i ka rivale në kampionat.

Jonuz ka qenë në krahë të Kosta Grillos, i cili njëkohësisht edhe menaxheri i tij.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com