FOTO/ Ja Kaçe në seancën e parë stërvitore me kombëtaren

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 11:21

FOTO/ Ja Kaçe në seancën e parë stërvitore me kombëtaren

Ergys Kaçe ka kryer stërvitjen e parë me kombëtaren e cila është e fundit e kuqezinjve përpara nisjes në Skoci. Kujtojmë se kombëtarja jonë nuk do të kryejë seancë përgatitore në transfertën e Skocisë.

stervitje

Ai është shfaqur ditën e djeshme nën urdhërat e Panuçit dhe ka kryer stërvitje të plotë me gjithë grupin. Kujtojmë se mesfushori regjistron paraqitjen e tij të fundit me kombëtaren që prej takimit të humbur 0-1 me Italinë, në datën 9 tetor 2017, ku luajti 90 minuta të plota.

akce

 

Jo vetëm kaq, por ka luajtur 90 minuta të plota edhe në transfertën e humbur 0-3 në Spanjë.

ste

www.minuta90.com