FOTO/ Ish-mesfushori i Milanit shënon golin e jetës me modelen rumune

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 24, 2021 | 14:41


FOTO/ Ish-mesfushori i Milanit shënon golin e jetës me modelen rumune

Ish-mesfusori i Milanit, Rikardo Saponara po mundohet që të kthehet përsëri si protagonist në Serinë A me fanellën e Fiorentinës.

Saponara

Ndërkohë mesfushori po i gëzohet “golit jashtë fushe” që ka shënuar.

Adreea Sasu

Prej disa muajsh ai është në një lidhje me Andrea Sasunë. Modelja rumune është një emër i njohur në Itali dhe herë pas here ndez rrjetet sociale me fotot që i lënë pak vend imagjinatës.

Saponara dhe modelja rumune

rumunia6 rumunia andrea Rumunia54

PANORAMASPORT.AL

 


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/