FOTO/ Ish-futbollistit të Lushnjës dhe Partizanit i jepet lamtumira e fundit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 21, 2022 | 22:43


FOTO/ Ish-futbollistit të Lushnjës dhe Partizanit i jepet lamtumira e fundit

Ndarja nga jeta e Ilir Haxhiut shkaktoi dhimbje të mdhe në futbollin shqiptar, por kryesisht tek tifozët e Lushnjës dhe Partizanit.pjimage (1)

Sot u kryen homazhet në nder të tij, ku nuk mund të mungonte Kryetarja e Bashkisë së Lushnjës, por dhe miq e të afërm të tij.

Gajtë karrierës së tij Haxhiur spikati tek Partizani si një lojtar elegant dhe inteligjent në fushë.

f1

f3

f4

 

f7

f2

f5

PANORAMASPORT.AL