FOTO/ Isa Vegas seksbomba argjentinase, mes fitnesit dhe futbollit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 21, 2020 | 18:57

Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ Isa Vegas seksbomba argjentinase, mes fitnesit dhe futbollit

Isa Vegas është kthyer në një yll të vërtetë të rrjeteve sociale.

fffff

Falë formave të jashtëzakonshme, 23-vjeçarja ka marrë një famë shumë të madhe në Argjentinë.

Modelja tashmë reg jistron 5.5 milionë fansa në rrjetin social, ndërkohë që për veç fitnesit ajo njihet edhe për pasionin që ka për futbollin, ku sigurisht idhulli i modeles seksi është Lionel Mesi.

isa vesga 4 isa vega 2 isa vegas

DDD D

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com