FOTO/ Interistët që qajnë dhe “solidarizim” me Jang Bojsin, rrjeti shpërthen në ironi pas shortit

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 30, 2018 | 22:53

FOTO/ Interistët që qajnë dhe “solidarizim” me Jang Bojsin, rrjeti shpërthen në ironi pas shortit

 

Teksa u hodh edhe shorti i Champions League, duke u plotësuar 8 grupet me nga 4 ekipe, nuk munguan as grupet e ferrit, për Interin, Napolin, apo edhe një vend i pamundur për Jang Bojsin.

Rrjetet sociale kanë shpërthyer në ironi dhe tallje, dhe disa janë “memet” më të goditura, pak sekonda pas hedhjes së shortit.

Capture3

Capture2

Capture1

Capture

bandicam 2018-08-30 19-43-59-333

bandicam 2018-08-30 19-45-36-988


www.minuta90.com