FOTO/ Imobile feston 30-vjetorin, por protagoniste bëhet partnerja Xhesika

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 22, 2020 | 13:00

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

FOTO/ Imobile feston 30-vjetorin, por protagoniste bëhet partnerja Xhesika

Çiro Imobile po kalon një sezon të jashtëzakonshëm, ndërsa tashmë ka mbushur edhe 30 vjeç.immobile-2-696x564

Sulmuesi festoi ditëlindjen me miqtë e tij në Romë, por protagoniste kryesore u bë e fejuara e tij Xhesika Melena. Bukuroshja italiane spikati në mbrëmje me linjat e saj perfekte trupore.1feb1768e29571a5de4576350617a346

Kujtojmë se Imobile po kalon momentin më të artë të karrierës së tij, ku regjistron 26 gola sezonalë në Serinë A, duke udhëhequr skuadrën e Lacios në vendin e dytë.

80 jesica-1 immobile-jessica-melena jessica-melena-moglie-immobile fireshot-capture-10-jessica-melena-jessicamelena-e280a2-_-https___www-instagram-com_p_bjpma5hnaen_

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com