FOTO/ I pari shqiptar në finale të Champions League, shikoni çfarë beri Asllani pas ndeshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2023 | 23:31

FOTO/ I pari shqiptar në finale të Champions League, shikoni çfarë beri Asllani pas ndeshjes

Momenti historik për Kristjan Asllanin. Pavarësisht se nuk u aktivizua asnjë minutë në duelin e kthimit gjysmëfinal ndaj Milanit, mesfushori 21-vjeçar, bëhet futbollist i parë i Kombëtares shqiptare, që shkon në finalen e Champions-it. 

Asllani Kristjan

Menjëherë pas kualifikimit, Asllani ka postuar një foto me familjen e tij, nga fusha e blertë e “San Siro”. Ai u shfaq në krahët e nënës, babait dhe vëllait të tij më të vogël.  

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"